O mnie

IMG_0583small

FOTOGRAFIA KOMERCYJNA Bartosz Szlęzak

kontakt(at)slubnylublin.pl

kom.+48 694 330 214

NIP 6020063188

REGON 361305949

W swojej pracy stawiam na dyskrecję i naturalność. Nie ingeruję w bieg wydarzeń, nie znoszę ustawiania i pozowania. Chcę, aby moje zdjęcia były zapisem Waszych przeżyć, a nie mojego scenariusza. Wasz ślub to nie moje święto, dlatego staram się pozostawać niewidoczny. Nie wymuszam na gościach uśmiechów, ale poluję na te, które się pojawiają spontanicznie;) Uważam, że takie podejście jest komfortowe dla obu stron: ja mam dzięki niemu naturalne fotografie, zaś Wy poza nimi dostajecie jeszcze spokój związany z przeżywaniem ważnego dnia w skupieniu.

Z powodu częstych zapytań dodam jeszcze, że nie wykonuję sesji plenerowych w dniu ślubu. Powody są podobne jak te podane wyżej. Nie lubię pośpiechu i wiążącego się z nim stresu, lubię za to satysfakcję z dobrze wykonanej pracy – a te dwie rzeczy nie idą ze sobą w parze. Sesja w dniu uroczystości jest niekomfortowa dla wszystkich trzech stron: dla Was, dla Waszych gości – no i dla mnie. Goście nie będą się dobrze bawić, kiedy na sali nie będzie Pary Młodej, a nam nie będzie się dobrze współpracować musząc co chwila spoglądać na zegarek i odbierać telefony od zniecierpliwionych wujków, którzy mają ochotę zatańczyć z Panną Młodą.

(...) oboje jesteśmy zadowoleni z twojej pracy. Dzięki bardzo miłej atmosferze i temu, że twoja obecność była dla nas niemal niezauważalna, czuliśmy się swobodnie i naturalnie, co widać na zdjęciach:) Rodzina i znajomi również są pod wrażeniem zdjęć, zwłaszcza tych z samej ceremonii ślubu.

Kasia i Łukasz

Podczas przygotowań do ślubu i wesela wybór fotografa jest czymś, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę (przecież to od niego zależy uwiecznienia tak pięknego i wyjątkowego dnia w życiu). Decydując się na Bartosza byliśmy pewni, że wykona wielką robotę, a efekty bedą w 100% satysfakcjonujące. Troszkę się pomyliliśmy… zdjęcia i fotoksiążka przewyższyły nasze oczkiwania – były po prostu REWELACYJNE! To nie jest tylko nasza ocena, ale również naszej rodziny i znajomych. Współpraca z Bartkiem jest przyjemna, może wynika to z tego, że jest bardzo sympatyczny i zna się na tym co robi. Jeszcze raz dziękujemy i niezdecydowanym szczerze polecamy:)

Natalia i Tomek

Od kilku lat byłam przekonana, że wybór Bartka na fotografa będzie najlepszym wyborem, jakiego można dokonać w tej kwestii. Nie pomyliłam się wcale, co z resztą widać w efektach jego pracy przy naszym ślubie. Pełen profesjonalizm, absolutne zaangażowanie w wykonywaną robotę. Polecić można każdemu z czystym sumieniem i pewnością, że pamiątka ślubna będzie wyjątkowa:)

Agata i Maciek